خرید پارکت لمینت درودگران به صورت آنلاین و حضوری

طرحهای بزرگ، فضای اتاق خواب را کوچکتر نشان میدهند، درنتیجه باید طرحهای بزرگ را در اتاق خوابهایی با مساحت بزرگتر استفاده کنید. استفاده از تصاویر سه بعدی عمق دار، برای بزرگ تر نشان دادن فضای پذیرایی عالی می باشد. برای استفاده از این نوع کاغذ دیواریها باید فضای اتاق خواب بزرگ باشد، تا طرح موردنظر به خوبی دیده شود.

توجه داشته باشید، طرحهای شلوغ برای اتاق خوابهای بزرگ مناسب و طرحهای ساده برای اتاقهای کوچک مناسب هستند. طرح گلهای گرمسیری مانند برگانجیری، طرحهای بزرگی هستند که بهتر است، روتختی را با طرح ساده انتخاب کنید. علاوهبر این از مهمترین ویژگی طرحهای کوچک این است که آرامش شما را بر هم نمیزنند و توجه شما را به خود جلب نمیکنند.

میتوانید برای طرح کاغذ دیواری، نقش و نگارهایی انتخاب کنید که الهام گرفته از طبیعت هستند. عکس های سیاه و سفید، رنگی، عکاسی منظره و طبیعت مورد علاقه تان یا چهره هایی که دوستشان دارید. ارتباط آن زمانی برای شما مهم می شود که پس از مدت کوتاهی از نصب پارکت لمینت روشن متوجه لکه های رنگی در سراسر آن می شوید! چاپ پوستر دیواری برای این بخش یا دیگر بخش های خانه به صورت سه بعدی با استفاده از سایه روشن و ایجاد حس سه بعدی انجام می شود.

به علاوه در صورتی که شما جنس با کیفیت و قابل شستشو انتخاب کنید، زیرسازی دیوار را به درستی انجام دهید، به دقت از آن نگهداری کنید و فضای شما جریان هوای تازه داشته باشد، دوام و عمر آن حتی به 15 سال نیز می رسد. همانطور که از نام این نرمافزار مشخص است، Virtual Architect Ultimate Home Design همه کاری انجام میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید