خرید لوازم دکوری- چطور با کمترین هزینه بهترین دکوراسیون را داشته باشیم؟

اگر مبل روکش شده ای دارید که دوستش دارید اما پارچه ی آن را نمی پسندید، فقط رومبلی را عوض کنید. بهتر است اول یک اتاق را تمام کنید و بعد بروید سراغ یک اتاق دیگر تا اینکه از هر اتاق فقط یک گوشه را تغییر دهید. نمای کامپوزیتی ساده از دو ورق آلومینیومی و یک لایه پلاستیک پلیاورتان که به روش اکستروژن به یکدیگر پرس شدهاند، تشکیل شده است. در این سبک سادگی حرف اول را میزند، مبلمان دارای زاویه های تیز و ۹۰ درجه هستند و با پارچه های ساده مانند پشم، پنبه و پارچه که هیچگونه تزئینات و نقش و نگار ندارند، روکش شده اند.

رنگ های سرد عبارتند از رنگ سبز و آبی. با به کارگیری المانهای سبز در طراحی دکوراسیون داخلی، با طبیعت «همخانه» شوید. دکوراسیون (Decoration) در لغت فارسی به معنای چیدن، آراستن و مرتب کردن است. شاید تصمیم گیری سخت باشد ولی با تهیه ی لیستی که گفته شد و دیدن تصاویر و مشخص کردن علاقه مندی ها، شما به راحتی می توانید انتخاب کنید.

در نتیجه این ماده به کاغذ دیواری خاصیت ضد رطوبت و ضد لک میدهد. در صورت بازگرداندن ساختمان ها ، اطمینان حاصل کنید که در نتیجه فضای بیرون قابل استفاده و جذاب است.طراحی نما به داشتن مقیاس دلپذیر ، نسبت و ریتم و رابطه جامد به درجه اعتبار ساقط. حتی اگر از یک طراح داخلی کمک می گیرید، این عکس ها به او کمک می کند که بفهمد شما چه می خواهید. برای انتخاب دکوراسیون مناسب، خودتان به تنهایی تصمیم نگیرید و نظر همسر، فرزند یا هرکس دیگری که قرار است از این فضاها استفاده کند را جویا شوید.

شواهد تاریخی نشان میدهد شروع چینش در محیط اطراف انسانها به دوران انسانهای پیش از تاریخ بر میگردد. چیدانه پیش از این در جایی دیگر مراحل طراحی دکوراسیون داخلی را برای شما شرح داده است. اگر مایل هستید قسمتی از فضای منزل شما جلوه ی بیشتری داشته باشد و یا برجسته تر نمایش داده شود می توانید حین خرید لوازم دکوری و تزیینی از این خاصیت استفاده کنید. همه چیز از در و دیوار گرفته تا ظریفترین قسمتهای منزل تحت پوشش یک طرح جدید قابلیت تغییر را دارند. چون این فضا در منزل پرکاربدترین است و اعضای خانواده وقت زیادی را در آن می گذرانند.

دیدگاهتان را بنویسید