خرید با بهترین قیمت + بیش از 1000 طرح جدید

ما در این مطلب سعی کرده ایم تا شما را با چند مدل نمای آپارتمان ایرانی آشنا سازیم تا الگوهای مناسبی برای به کاربردن ایده های جدید در طراحی نمای آپارتمان خود داشته باشید لطفا تا پایان ما را همراهی نمایید. مجموعه ای جدید و مدرن از عکس های نمای آپارتمان ایرانی سه تا شش طبقه را در این مطلب برای شما در نطر گرفته ایم. در طراحی نمای ساختمان خود از ایده های نو استفاه کنید و به زیبایی و چشم نواز بودن ایده ای جدید در طراحی نمای ساختمان ایمان داشته باشید.

الگوهای هندسی و استفاده از نقاط را در طرح های خود امتحان کنید. این محصول چند سالی است که جایگاه خود را در بازار پیدا کرده و در حال حاضر دارد به سمت جایگاهی که شایستگی آن را دارد حرکت میکند. هنگامی که شما یک خانه مدرن و طراحی آن را مشاهده می کنید، در مجموع یا شگفت زده می شوید یا نمی شوید. گرچه در اکثر مواقع این طرح با زاویه ۴۵ درجه اجرا می شود، ولی با توجه به سلیقه طراح، این زاویه می تواند کمتر یا بیشتر باشد. همه ی این خانه ها توجه من را جلب کردند و من را علاقه مند و شگفت زده کردند؛ و دقیقاً همین مساله بود که باعث شد من این لیست ۵۰ طرح برتر معماری مسکونی را تنظیم کنم.

وقت آن است تا به معرفی ۵۰ مدل نمای ویلایی مدرن و شیک بپردازیم . اگر دیوار از قبل کاغذ دیواری داشته باشد، باید به طور کامل آن را از دیوار جدا کرد. این موضوع به شدت به شخصیت و سلیقه ی افراد مربوط است اما وقتی یک شخص یا طراح سبک منحصر به فردی دارد، این موضوع را دیگر همه می توانند تشخیص دهند. تلفیق فضای داخلی و خارجی در طراحی ویلا (تصویر بالا) را مشاهده می کنید . وسایل خود را با دقت بالایی انتخاب کنید.

یکی دیگر از نکات مهم در خرید جدیدترین مدلهای کاغذ دیواری پذیرایی، انتخاب رنگ مناسب است. برخی افراد آن را روی دیوار منزل خود میچسباندند و برخی دیگر هم آن را به صورت آزاد نصب میکردند. در سال های قبل به طور معمول در هنگام ساخت کف زمین را موزائیک میکردند و روی آن کامل موکت پهن می کردند و روی موکت فرش می انداختند. یکی از معیارهای اصلی انتخاب، محل خانه است که اغلب نقش مهمی هم در طراحی خانه بازی می کند. ما در این مطلب عکس هایی از نمای آپارتمانهای مختلف در شرایط اقلیمی متفاوت را قرار داده ایم تا ایده و الگوهای مناسبی برای طراحی نمای آپارتمان مناسب شرایط اقلیمی محل سکونت و یا کار خود بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید