جدیدترین مدل دکوری های زیبا برای خانه مدرن عروس

انتخاب رنگ کاغذ دیواری به نوع کاربری اتاق،چیدمان دکوراسیون منزل، رنگ فرش و پرده و مبل و همچنین بیشتر از همه علاقه شخصی شما بستگی دارد. در صورتی که نصاب زیر سازی دیوار را انجام دهد ، هزینه آن را جداگانه با شما حساب خواهد کرد. یک نکته که برای استفاده از نمای آجری باید رعایت شود این است که نمی توانید نمای آجری را رنگ بزنید، این نکته یکی از ضوابط ساختمان سازی است که باید رعایت شود. نمای آجری دومین نوع از انواع مختلف نماهای ساختمانی است؛ این نوع نما از گذشته تا به امروز طرفداران زیادی داشته و در انواع مختلفی تولید می شوند.

اجرای نمای سنگی نسبت به انواع مختلف نما هزینه بیشتری دارد که زیبایی دوچندانی را به ساختمان می بخشد. از انواع آن می توان به آجرنما نسوز، آجرنما طرح چوب، آجر دکوراسیون داخلی، لعاب دار حصیری و… نمای ساختمان سبک های متفاوتی دارد و در ساخت نمای یک ساختمان از مصالح گوناگونی مانند فلز، چوب، بتن و… بر اساس ضوابط اجرایی استفاده از نمای کامپوزیتی آلومینیومی در نمای یک ساختمان حداکثر 20 درصد در سطح کلی نمای ساختمان مشرف به معابر مجاز است. ورقه های کامپوزیتی ورقه های آلومینیومی هستند که برای نمای ساختمان ها به کار می روند؛ مزیت استفاده از این نوع ورقه ها وزن کم، قابلیت شستشو، تنوع رنگی بالا، مقاوم در برابر حرارت، رطوبت و صوت است.

یکی ازمهمترین فاکتورهای مهم در خرید پارکت لمینت که هرگز نباید فراموش کنید ضد اب بودن پارکت ها میباشد . نمای سنگی یکی از پر استفاده ترین مصالح در ساخت نمای ساختمانی است زیرا این نوع نما علاوه بر طرح ها و رنگ های متفاوت، جذابیت و زیبایی زیادی را به ساختمان می بخشد.

شیشه ای که در این نما استفاده می شود، شیشه سکوریت و شیشه رفلکس است که باعث بازتاب نور بهتر و افزایش جذابیت ساختمان میشود. محیط ساختمان بر طراحی نما و مصالحی که قرار است در آن استفاده شود اهمیت دارد. در ویدئو زیر یک نمونه عایق رطوبتی نمای ساختمان توسط عایق رطوبتی پارسیک بر روی نمای یک ساختمان انجام شده، برای آشنایی بیشتر حتما این ویدیو را ببینید. عایق رطوبتی ساختمان پوششی است که باعث عدم نفوذ نم و رطوبت به ساختمان می شود و از رشد قارچ و کپک جلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید