تصاویر قبل و بعد از بازسازی

شاید در گذشته اتاق نوزاد و کودک اهمیت چندانی نداشت اما امروزه تاثیر این قضیه ثابت شده هست، چون مستقیما در روحیه و شخصیت نوزاد و کودک تاثیرگذاره. در قسمتهای قبلی به این موضوع اشاره کردیم که بهتره تمامی فضاهای خانه از سبک واحدی پیروی کنن اما وقتی یک جوان یا نوجوان در خانواده دارین، انجام چنین کاری کمی سخت به نظر میرسه، چون اونها میخوان اتاق خواب مخصوص خودشون رو داشته باشن و اگر از لحاظ روانشناسی به قضیه نگاه بکنیم، باید بهشون حق داد و سختگیری نکرد. گاها ممکنه اتاق نوجوان شما فضای کافی برای تمام امکاناتی که میخواد نداشته باشه، در این صورت میشه از مبلمان چندمنظوره استفاده کرد؛ تختهای تاشو، ترکیب تخت و میز یا تخت و کشو و …

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب کودک باید از دو جنبه بررسی بشه؛ بحث ایمنی فضا و روانشناسی. خب دیگه وقتشه بریم سراغ نکات کنکوری و ترفندهای دکوراسیون داخلی رو بررسی کنیم. در نتیجه احتمالا اتاق رو شلوغ میکنن. این دو طراحی شامل نقشه دقیق ساختمان است که اتاق را از تمام زوایا نشان میدهد. مسلما اتاقی که برای کودک و نوزاد طراحی میشه باید شاد و سرزنده با ترکیبی از رنگهای ملایم و پر انرژی باشه.

در طراحی دکوراسیون اداری به سبک مدرن می توان از انواع چراغ های سقفی و دیواری برای تامین نور مورد نیاز افراد استفاده کرد. تاثیر نور در رشد موضوع مهمی در بحث تربیت کودک هست، پس به وجود نور طبیعی حدالامکان یا نورپردازی مصنوعی صحیح توجه کافی داشته باشین. این محصول از بامبو طبیعی ساخته شده است که بر روی کاغذ چسبانده می شود. آیا همان کاغذ دیواری است ؟ از طرف دیگر انواع لمینت بر اساس بافت آنها و جایی که قرار است نصب شود هم در این میان فاکتور مهمی است و معمولا از این لحاظ تایل های پارکت لمینت در یکی از سه دسته سه اینچ تا چهار اینچ، پنج الی شش اینچ و یا بزرگتر از شش اینچ دسته بندی می شوند.

برخی سازندگان و تولیدکنندگان مسکن بهدلیل آنکه بهدنبال فروش سریع و بازگشت سرمایه خود هستند، سعی در هر چه بیشتر مطرح کردن خود در محله مسکونی و نمایشی متمایز از بنای خود دارند و به همین دلیل یکی از دلایل عمده ناهماهنگی نمای ساختمانها در سطح شهر همین است. نوعی دیگر از نمای سیمانی ساختمانی به نام نمای خراشی نشاخته میشود.پس از اجرای لایه آستر با ملات ماسه و سیمان و لایه تخته ماله با ملات ماسه، پودر سنگ، خاک سنگ و سیمان، مقدار کمی مصالح سنگی به ضخامت ۲ میلیمتر روی سطح کار اعمال میشود، سپس برای ایجاد خراشهایی روی سطح از ماله مخصوص استفاده میشود.

دیدگاهتان را بنویسید