تصاویر دکوری های زیبا و مدرن برای نقاط مختلف منزل

استفاده از این لوازم دکوری زیبا و تزیینی در همه جای خانه از سرویس بهداشتی تا اتاق پذیرایی و نشینمن نرمال است. انتخاب این نوع برای فضاهای لاکچری یا دکوراسیونهای خاص میتواند انتخاب خوبی باشد، اما این نوع از کاغذ دیواری با طراحیهای مینیمالیستی و مدرن هماهنگ نیست. انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای هر فضا باید مطابق سلیقه شما باشد اما سلیقه فردی شما ممکن است با دیگران متفاوت باشد. کاغذ دیواریهای برجسته با انواع پوشش مخملی و طرحهای سه بعدی در بازار موجود است. شاید انتخاب کاغذ دیواری کار آسانی است، اما اگر با تنوع بسیار بازار در طرح و رنگ و همچنین قابلیتها و کیفیتهای متفاوت کاغذ دیواری روبرو شوید خواهید دید که انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری میشود.

کاغذ دیواری سه بعدی یکی از انواع کاغذ دیواری های قابل شستشو و پرطرفدار است. ابتدا عرض هر دیواری که میخواهیم کاغذ دیواری را نصب کنیم اندازه گیری میکنیم سپس انداره های بدست امده را باهم جمع میکنیم که به این مجموع عرض ترکیبی نیز گفته میشود. برای همین هنگام انتخاب کاغذ دیواری باید مقیاس فضا به همراه سلیقه فردی در نظر گرفته شود. وینیل مصرف شده در هر متر مربع از کاغذ دیواری باید حدود 500 گرم باشد.

کاغذ دیواری مرغوب به راحتی خراش نمیبیند و پاره نمیشود. البته همیشه طراحی داخلی شامل چیدمان وسایل و مبلمان نیست، بلکه شامل قسمت های مهم تری از جمله انتخاب کفپوش، انتخاب نوع سقف، طرح دیوار ها و حتی دقت در انتخاب و خرید وسایلی که در خانه و قسمتهای مختلف قرار می گیرد می توانند زیر مجموعه های طراحی داخلی دکوراسیون باشد؛ زیرا هر چقدر هم که شما در چیدمان وسایل ماهر باشید اگر وسایلی که برای خانه خریداری کرده اید به درستی و متناسب و هماهنگ با هم نباشند، نتیجه کار چیزی که مطلوب شما باشد نخواهد بود.

در این مقاله قصد داریم شما را با انواع مختلف کاغذ دیواری و کاربرد هریک آشنا کنیم. گرد و غبار بر روی کیفیت و شفافیت کاغذ دیواری نباید تاثیر بگذارد. تصمیم افراد برای نوع دکوراسیون میتواند بر انتخاب کاغذ دیواری در انواع مختلف تاثیر بگذارد. برای انتخاب طرح مناسب کاغذ دیواری باید به ابعاد فضا، میزان نورگیری و همچنین دکوراسیون کلی فضا دقت نمایید. اما باید دقت داشت طرح و رنگ کاغذ دیواری میتواند به بزرگ یا کوچک جلوه دادن اتاق نیز اثر بگذارد. اما همان طور که گفته شد نصب کاغذ دیواری کاری است که نیاز به تخصص و مهارت کافی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید