بررسی انواع نمای ساختمان

تیمار حرارتی چوب سبب می شود کلیه مواد مضر و رزین چوب حذف شود و باکتری های موجود در آن از بین برود و ماده ای خالص و استریل شده فراهم شود که علاوه بر نما بتوان در بخش های داخلی ساختمان نظیر پله ، سقف ، درب و پنجره ، سونا و غیره از آن استفاده نمود . چوب در ساخت مبلمان به کار میرود و ایجاد تناسب بین اجزا راحت است. بازار کار خارجی طراحی دکوراسیون داخلی چگونه است؟ بزرگترین مشکل (ایراد) رشته طراحی دکوراسیون داخلی چیست؟ درآمد رشته طراحی دکوراسیون داخلی همانند سایر رشتههای آکادمیک، کاملا وابسته به خود شخص است.

باید بدانید که در کشورهای خارجی این رشته درآمد بالاتری از درآمد عمومی جامعه دارد . در کشور آمریکا در سال 2010 درآمد متوسط یک فرد سالیانه حدود 34000 دلار است ولی یک طراح دکوراسیون داخلی حدود 46000 دلار در سال درآمد دارد. شاید بتوان گفت طراحی دکوراسیون داخلی یکی از پرطرفدارترین رشته ها برای ورود به دانشگاه است . شاید بتوان گفت بزرگترین مشکل کسانی که وارد این رشته میشوند، تعداد زیاد رقبا و فارغالتحصیلانی است که به این رشته دوستداشتنی وارد میشوند. از اونجایی که فروشگاه کاغذ دیواری نکست خودش وارد کننده کاغذدیواری هست و فقط محصولات خودمون رو میفروشیم .

علاوه بر تنوع طرح پوسترهای دیواری از نظر تنوع رنگ نیز بسیار غنی هستند و انواع رنگ های تیره و روشن و شاد و کودکانه را شامل می شوند. با توجه به بازار کار فوق العادهای که این رشته دارد، می توان با داشتن چند مهارت جانبی در این رشته بسیار موفق بود. این موارد شامل طراحی فضای داخل خانه یا محیط تعیین شده است، طراحی و ساخت نمونههای اولیه بصورت ویدئو و عکس و یا ساخت نمونه طرح نهایی برای جلب رضایت مشتری، ارائه مشخصات اجرایی پروژه با توجه به شرایط شکل گرفته و تعیین زمان، هزینه و نحوه اجرای کار تا پایان، سفارش و نظارت بر تهیه لوازم اجرای کار با توجه به تشریفات و توضیحات قید شده در تفاهم همکاری با مشتری، نظارت بر اجرای تمامی مراحل طرح، تکمیل و تحویل نهایی پروژه با توجه به موارد تعیین شده و در نهایت جلب رضایت و اطمینان مشتری است.

یک دکوراتور از زمانی که پروژه را بر عهده میگیرد تا زمانی که آن را تحویل کار فرما یا مالک میدهد، به چیزی جز اجرا کردن و انجام پروژه طبق برنامه ریزیهای انجام شده فکر نمی کند و صرفا اجرای یک پروژه را بر عهده دارد. انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری برای هر محیط میتواند کار دشواری باشد، زیرا رنگ و طرح کاغذ دیواری میتواند بر مقیاس فضای مورد نظر تاثیر بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید