بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی – گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی

ملاک های گوناگونی برای انتخاب وجود دارد که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره می نماییم. دقت داشته باشید در صورتی که تمایل به استفاده از کاغذ دیواری طرح دار دارید، الگوی آن با الگوی سایر المان ها مانند مبلمان و پرده هماهنگی داشته باشد. توجه داشته باشید که در صورت تمایل به استفاده از چند نمونه الگو در کنار یکدیگر به اندازه فضای مورد نظر توجه داشته باشید.

اگر تمایل به استفاده از کاغذ دیواری الگودار دارید، بهتر است تنها برای یک دیوار از این کاغذ دیواری استفاده کرده و برای سایر دیوارها از یک رنگ یا طرح ساده استفاده نمایید. اگر فرد مورد نظرتان اهل هنر است برای او یک اثر هنرمندانه بخرید. در هنگام انتخاب کوسن های الگودار باید به یاد داشته باشید که از رنگ های ساده برای آن ها استفاده نمایید.

یکی از گران ترین انواع کاغذ هاست که نگهداری آن نیز تا حدودی دشوار و سخت است. بهتر است برای انجام این کار از الگوهای ساده و هم چنین رنگ های روشن استفاده نمایید. مسایل اقتصادی از نظر میزان بودجه و اعتبار اختصاص یافته برای احداث سازه مورد نظر (در پروژه های د-و-ل-تی) و میزان توان مالی افراد در ساخت منازل شخصی. از مهم ترین و در واقع حساس ترین مراحل ساخت و ساز انواع ساختمان، طراحی نمای آن می باشد. سعی کردیم در گروه طرح و ساخت مهندس فرحزادی به واسطه تجربه چندین ساله، به فراخور سبک طراحی و حجم پروژه به جرات می توانیم بگوییم در حداقل زمان ممکن با در نظر گرفتن حفظ کیفیت کار، این فرایند را به سرانجام برسانیم.

معمول ترین روش اجرای لایه رویه، استفاده از ملات خمیری پودر سنگ به همراه سیمان سفید است که در بسیاری از ساختمانها می توان آن را مشاهده نمود. احتمالا اندازه یک لوله در اتاقی که در حال طراحی آن هستید، بیاهمیت به نظر میرسد اما در زیرسازی کف بسیار مهم و بااهمیت است که بدانید اگر لولهها را بزرگ انتخاب کنید، کف اتاق بدشکل میشود، اگر کوچک باشند دچار گرفتگی میشوند و برای رفع گرفتگی چارهای نیست جز اینکه کف را خراب کنند تا لوله را پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید