بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی – گروه طرح و ساخت مهندس فرح زادی

طراحی اولین بخش اصلی بازسازی و اجرای دکوراسیون داخلی می باشد. یک نکته مهم در طراحی و دکوراسیون داخلی ،توجه به هویت مخاطب و درخواست های اوست و این هنر دکوراتور است که بتواند طوری به سلیقه مخاطب توجه کند که اصول زیباشناسی و شاید بتوان گفت جنبه های معنوی و روانی ، تامین شوند و در عین حال، عملکردها به شیوه ای صحیح شکل گیرند. مبلمان : در بین لوازم موجود در ساختمان، مبلمانها به دلیل حجم بالا و کاربردی بودنشان، نقش زیاد و تعیینکنندهای در طراحی دکوراسیون داخلی دارند و گاهی تنها تغییر مبلمان و میزها، تغییراتی عمیق و محسوس در طراحی داخلی میگذارد.

تفکیک پلانها: برای ارائهی یک طراحی دکوراسیون داخلی جذاب، لازم نیست که تمام محیط را تنها با یک سبک و رنگ دیزاین کنیم، بلکه میتوانیم با استفاده از لوازم موجود و نقشهی ساختمان، پلانهای مختلفی تعریف نماییم و برای هریک، بنا به نوع کاربری از دکوراسیون داخلی خاصی استفاده نماییم. زمانی که روشنایی به اندازه کافی وجود داشته باشد رنگ، حجم و سایر موارد مربوط به اشیایی که در محیط قرار داده شده اند به زیبایی هرچه تمام تر جلوه خواهند کرد.

کاغذ دیواری محصولی آشنا برای همگان می باشد ولی به دلیل محدودیت های فراوان و پرت بالا در زمان خرید طرفداران زیادی ندارد. اگر از جمله افرادی هستید که دوست دارید نور زیادی را در طول روز دریافت کنید بهتر است از مکان هایی که به سمت جنوب هستند برای ساخت آشپزخانه، اتاق نشیمن و… در حقیقت این معیار سنجی اصلی انتخاب خانه های موجود در این لیست است. فضاهایی از خانه که روبه شرق هستند را می توان از جمله اولین مکان هایی دانست که زودتر از سایر بخش ها روشن می شوند اما با گذشت چند ساعت از طلوع آفتاب این اتاق ها دیگر نوری را دریافت نخواهند کرد در نتیجه برای متعادل کردن نورخورشید هنگام طلوع بهتر است از نورهای مصنوعی استفاده شود.

هرچند کیفیت روشنایی در قسمت های مختلف ممکن است بسته به محل قرارگیری اتاق ها متفاوت باشد اما در مواردی دیده شده است که نحوه ی نورپردازی آن می تواند ما را به آن اتاق علاقه مند کند یا بالعکس. از نظر نوع نیز کاغذدیواری سه بعدی مانند انواع معمولی آن می توانند با تصاویر تکرار شونده در بسته های رولی آن خریداری شوند.

دیدگاهتان را بنویسید