این نکات را در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت کنید – ایسنا

از کاربردیترین سنگهای به کار رفته شده در نما میتوان سنگ تراورتن با تنوع طرح و رنگ بیشمار را نام برد که جایگاه بسیار ویژهای در طراحی نما پیدا کرده است. در سبک مصری از سنگهای طبیعی استفاده میشود. برای وسایل، گاهی از عناصر طبیعی نیز استفاده میشود. طراحی آن بصورت نوین، خلاقانه، غیر معمول و بدون قید و بندی انجام میشود. ویژگی اصلی آن سادگی است. به طور معمول در هر منطقه ای از ایران ویژگی های خاص آن اقوام را نشان می دهد. پس برای اینکه دکوراسیون خانه یا محل کارتان را به طور اصولی درست کنید اول از همه به کفپوش محیط اهمیت دهید و در انتخاب آن دقت کنید.

علاوه بر استانداردهای سایشی پارکت، سیستم قفل یا همان کلیک نیز بر مدت استفاده و مقاومت و دوام پارکت تاثیر میگذارد. در طراحی دکوراسیون پذیرایی و یا داخلی به سبک روستیک، تلاش بر این است که فضای طبیعت به نحوی به داخل خانه کشیده شود. بسیار منحصر به فرد و خلاقانه است و هیچ محدودیتی در انتخاب وسایل و رنگ ها و طرح ها در آن وجود ندارد.

پنهان کردن منبع نور به گونه ای که فقط خود نور دیده شود و نه منبع آن. تصور کنید در وسط یک خیابان شلوغ با رستوران های زیادی ایستاده اید که در مورد هیچ یک از آنها چیزی نمی دانید، به احتمال زیاد وارد کدام یک می شوید؟ را دارد. پوستردیواری در داخل ایران و با دستگاهای چاپ پیشرفته و وارداتی تولید می شود. اصول اولیه طراحی داخلی مینیمالیستی آن را ساده نگه می دارد و اطمینان می دهد که هر شی در اتاق دارای یک مکان و هدف است. از نظر طراحی نیز امروزه این نوع از کفپوش ها دارای دو سبک دو بعدی و سه بعدی هستند که شما می توانید بسته به سلیقه خود هر کدام را که دوست داشتید، خرید و سپس استفاده نمایید.

در نتیجه شبکه های توری و مفتولی که به هم بافته می شوند. در این سبک از معماری ارگانیک و بیودیزیان استفاده می شود. این سبک را، سبک توصیفی میگویند. سبک مدرن معمولا ما را به یاد خانه هایی با چیدمان خشک و بی روح البته تمیزی میاندازد که در ساخت آن از فلز، شیشه و سنگ استفاده شده است. در طراحی نمای ساختمان مدرن ارسی خانه بصورت دو جداره با چوب ترمو و شیشه رنگی پوشیده شده است که علاوه بر زیبایی تابش نور رنگی به فضای داخل نقش سایبان نیز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید