این نکات را در طراحی دکوراسیون داخلی رعایت کنید – ایسنا

چوب یک ماده زنده است و برای مقاوم سازی آن در برابر تنش های محیطی (مانند سرما ، گرما و رطوبت و … ) باید در فضای باز و با استفاده از روش هایی مثل اشباع کردن ، فرآوری با روغن داغ و فرآوری با حرارت انجام شود. اما در واقع در درون چوب ترک هایی ایجاد میشود که نمیتوان آن را به راحتی تشخیص داد که این ترک ها با تنش های محیطی رشد میابد و بزرگتر میشود و در سطح چوب نمود پیدا میکند. دیدن شعلههای آتش قلب هر بینندهای را گرم و چشمها را مجذوب میکند. استاندارد های بالا ترمووود (ترموود) امکان استفاده از آن را در فضاهای مرطوب و باز مانند استخرها ، در ساخت و تولید مبلمان فضای باز و نمای چوب ساختمان ها ایجاد میکند.

شرکت پارسیاوود در تکنولوژی ترمووود (ترموود) دارای تجربه ی منحصر به فرد میباشد. کشور فنلاند دارای آب و هوای مخصوصی است که که باعث شده تولید چوب ترمو دارای کیفیت بالایی باشد. پروفیل های ترمووود (ترموود) نما دارای انواع مختلفی مثل چوب نوئل ، ون، کاج و ایروکو میباشد. یکی از مهمترین نکات در ترمووود (ترموود) اجرای صحیح و استاندارد آن میباشد.

در انتخاب ترمو چوب باید از رنگ با کیفیت مناسب و ماندگاری بالا استفاده نمود. و با کنار هم قرار گرفتن آنها باعث تکرار منظم یک طرح زیبا و خاص می شود. بهترین کار این است که یک لیست از خواستههایتان دربارهی کاغذ دیواری تهیه کنید و جنس آن را در اولویت قرار دهید.

پس نمیتوان گفت یک محصول صددرصد بی عیب است. منبع تهیه آن درختان بامبو هستند که طی فرایند تولید محصول آنها را خیسانده و در مرحله بعدی فشرده میکنند و پس از این مرحله، محصول نهایی تولید میشود. به طور کلی این کاغذ دیواری از ترکیب فیبرهای طبیعی و مصنوعی تولید میشود . تصویر شما توسط دستگاه کاغذ دیواری، که در واقع دستگاه مخصوص پوستر دیواری ها هستند، در کارگاه خانه ما انجام میشود و بعد از اینکه آماده شد به هرجای ایران که باشید برای شما ارسال میشود. اگر به فروشگاه های آن لاین سری زده باشید و قصد خرید از این فروشگاه ها را دارید حتما این نکته را مد نظر قرار دهید که رنگهایی که پشت مانیتور و یا صفحه موبایل خود مشاهده می کنید با رنگ های چاپی مقدار کمی تفاوت دارند.

دیدگاهتان را بنویسید