ایده هایی برای دکوراسیون داخلی

یا ترکیب رنگهای نقرهای، طلایی، سفید و مشکی کمک زیادی به لوکس بودن فضا میکنه. اول اینکه باید ببینیم منظور از لوکس بودن چی هست؟ در فرایند طراحی نما و انتخاب سبک و مصالح باید ساختمان و کاربری ساختمان را مدنظر قرار دهید. در ساخت برخی از نماهای ساختمانی از ملات ماسه و سیمان جهت اتصال مصالح اعم از سنگ،سرامیک یا آجر به ساختمان استفاده می شود. که یک آسمان پر ستاره، خورشید و هوای آفتابی، ماه، ابر، آسمان آبی از داخل ساختمان تداعی می کنند. معمولا سبک کلاسیک به دلیل ویژگیهایی که داره، جزو سبکهای لوکس محسوب میشه: کیفیت بالای متریال، ظرافت و تزئینات بیش ازحد، استفاده از رنگهای غنی و …

در این بخش از وب سایت رونیا شما می توانید انواع مدل های مختلف کاغذ دیواری ساده را مشاهده نموده و با توجه به طرح و نقش، کیفیت و کاغذی که در ساخت آن استفاده شده است قیمت کاغذ دیواری ساده مورد نظر خود را مشاهده نمایید. استفاده از چسب های برند و معتبر در کیفیت کار تاثیر بسزایی دارد. همچنین اگر این محصول به درستی در جای خود قرار نگیرد و یا از چسبی با کیفیت پایین برای چسباندن آن استفاده شود در زمان راه رفتن بر روی آن صداهای ناخوشایندی تولید می کند. این در حالی است که پوستر دیواری بسیار شبیه به قطعات تکه و پازل می باشد.

گاهی اوقات با در نظر گرفتن تمام نکات اصولی نیازی ندارید که حتماً یک طراح داخلی به شما بگوید که چه چیزی را خریده و در کجا قرار دهید و شما هم میتوانید به صورت کاملا حرفه ای این کار را انجام دهید. رعایت تناسبات: در این مورد قبلا هم توضیح دادیم که با رعایت نسبت 2 به 3 در انتخاب مبلمان و چیدمان میشه تعادلی بین فضای مثبت و منفی ایجاد کرد، در نتیجه فضا از اونچه که هست کوچکتر به نظر نمیرسه. سادگی: در یک فضا هرچه تزئینات کمتر باشن و وسایل سادهتر انتخاب بشن، کمتر جلب توجه ایجاد میشه و فضا بزرگتر به نظر میرسه.

کاربردهای چندمنظوره: هرچه مبلمان در فضاهای کوچک کمتر باشن، مسلما فضای بازتری خواهیم داشت اما با ضروریات چه کنیم؟ رنگهای یکسان: برای بزرگتر نشون دادن یک فضا هر چه تنوع رنگی کمتر باشه، رنگ دیوار و سقف به هم نزدیک یا یکسان باشه و فضا یکپارچه به نظر برسه، بزرگتر هم فرض میشه. حتما به این نکته توجه کنید که کاغذ دیواری را برای چه هدفی می خواهد. فقط باید عبارتی الهام بخش یا نقل قول را ایجاد کنید. به عنوان مثال، یکی از ویژگی های خوبِ این مزیّت پارکت لمینت ، میتواند این باشد که اگر شما مستاجر باشید به راحتی می توانید پارکت لمینیت را در محلّ مورد نظر خود اجرا و نصب کنید بدون آنکه برای زیرساخت های مکان مورد نظر مشکلی به وجود آید و در حقیقت پس از مدّت اقامت خود در آنجا می توانید خیلی راحت پارکت لمینت ها را جدا کرده و با خود ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید