اولین مرحله زمان نصب زیرسازی است

لازم است مقاله نکات خرید سنگ نمای ساختمان را مطالعه کنید و همچنین از نحوه برآورد و محاسبه قیمت سنگ برای نما ساختمان اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید خرید بهتری انجام دهید.عمدتاً طراحان و سازندگان خارجی ساختمان از سنگ استفاده میکنند علت این انتخاب استحکام بالای سنگ و مقاومت در برابر اشعه خورشید ، زیبا بودن آن و در دسترس و قابل تامین بودن آن میباشد .

در صورت هرگونه مشکل در خرید کاغذ دیواری می توانید با کارشناسان تماس گرفته و مشکل را برطرف کنید. دواقع درگذشته به دلیل محدودیت های تکنولوژی در زمینه تولید کاغذ دیواری کاغذ دیواری ها قابل استفاده در شرایط مرطوب نبودند به همین دلیل استفاده از آنها گسترده نبود. معماری اسلامی المان های متمایزی در ساختمان و دکوراسیون را نظیر خوشنویسی که در کاشی ها و سر در های ساختمان به چشم می خورد، وارد کرده است.

به طور کلی سنگ نما باید در برابر عوامل جوی مثل گرما و سرما، باران و اشعه UV مقاومت لازمه را برای برخورداری از طول عمر بیشتر از خود نشان دهد. نمای ساختمان اگر به درستی زیرسازی نشود، احتمال تخریب دارد و در صورت تخریب شدن ضمن ایجاد ظاهر نا زیبا، باعث می شود که باران و رطوبت به قسمت های زیرین سازه نفوذ کرده و آن را فرسوده کند. چرا که استفاده از سنگ های متراکم ،چگال و بدون تخلخل باعث سنگین تر شدن ساختمان و عدم چسبندگی مناسب میشود.

این مدل کاغذ دیواری در انواع مدل ها و المان ها تولید میشود و تنها تفاوت در این است که شما میتوانید آن را در ابعاد بزرگ تر و وسیع تر تولید کنید . رایج ترین ابعاد یک رول کاغذ دیواری در فروشگاه های کاغذدیواری ابعاد 53 سانتیمترعرض در 10 متر طول است.

دیدگاهتان را بنویسید