انواع چیدمان پارکت **روشهای نصب پارکت **

دکوراسیون منزل کلاسیک و طراح داخلی باید قابلیت برنامهریزی و اجرای پروژه، تصمیمهای عملکردی را داشته و با پیمانکار و کارفرما همکاری کند و تمام کارها بنا به نظر خود آنها انجام شود. با تمام اینها، طراحی داخلی فرآیندی است که همزمان می بایست سویه های زیباشناختی و عملکردی را سامان دهد.

معمولا یکی از فضاهایی که کانون گرم خانواده و محل دید و بازدید می باشد ، فضای نشیمن است که در دکوراسیون داخلی از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است پوستر دیواری شکوفه های صورتی یکی از محبوب ترین پوستر ها برای فضای نشیمن می باشد شکوفه های صورتی موجود در این کاغذ دیواری بسیار زیبا و چشم نواز می باشد و یک دیزاین بسیار حرفه ای را به وجود می آورد و در بعضی از طرح ها برای زیبایی بیشتر رنگ پرده و فرش را با پوستر دیواری شکوفه صورتی ست می کنند که در کل طرحی بسیار حرفه ای و زیبا به وجود می آورد.

معمولا در این سبک از دکوراسیون پنجرهها را بدون پرده در نظر میگیرند اما از آنجایی که در ایران پرده یکی از مهمترین عناصر دکوراسیون محسوب میشود میتوانید از پردههای حریر یا پارچههای نازک به عنوان پرده استفاده کنید در هر صورت پرده یا پارچه نباید مانع از عبور نور باشد.

همچنین باید ساختار فضا را بشناسد. گااهی نیز بالعکس انقدر نمای ساختمان غیر اصولی و بد طراحی شده است که مخاطب حتی ترغیب نمیشود خود را درون فضا تصور کند چه برسد به اینکه واقعا وارد ساختمان شود! عدد 8.80 بدست می آید که به سمت بالا گرد می کنید و 9 رول کاغذدیواری باید تهیه کنید. در حالی که امروزه تهیه آنها به صورت مصنوعی و سنتتیک انجام میشود. این اصل موجب تعجب تعداد زیادی از طراحان واقعی میشود که انتظار دارند تأثیرپذیری کمتری از قواعد اجرایی و فنی در مورد پیدایش یک فضاء و حس کلی آن داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید