انواع پوستر دیواری و کاربردهای آن

آهن کشی نمای ساختمان به مهندسان کمک می کند بدون هیچ محدودیتی هر طرح و شکلی که بخواهند در نمای ساختمان ایجاد کنند و با این کار زیبایی ظاهری و ارزش مادی آن را افزایش دهند. برخلاف تصور اغلب مردم نمای ساختمان صرفا جهت زیبایی بصری صورت نمی پذیرد و این کار دلایل مهم دیگری همچون جلوگیری از تاثیر رطوبت بر بخش های داخلی ساختمان را دارد. نمای ساختمان اگر به درستی زیرسازی نشود، احتمال تخریب دارد و در صورت تخریب شدن ضمن ایجاد ظاهر نا زیبا، باعث می شود که باران و رطوبت به قسمت های زیرین سازه نفوذ کرده و آن را فرسوده کند.

به جهت ابعادی که دارد باید کنارها دقیقا سرجای خودش باشد، همانطور که در کاغذ دیواری چنانچه که کار دارای گل باشد بعد از نصب یک قسمت از کاغذ دیواری روی دیوار، قسمت بعدی را که نصاب قصد دارد روی دیوار نصب کند تمام دقت و تلاش خود را دارد که گلهای کاغذ کناری با کاغذ جدیدی که قرار است در امتداد هم قرار گیرند باید یک سان باشند، و به این معنی که کاغذ بغلی گلبرک قطع نشده باشد و کاغذ بعدی گل برک نداشته باشد، باید همه در یک خط قرار بگیرند تا در نمای کلی که نصب میکنیم، حالت طبیعی و یک دست بودن کاغذ ظهور و بروز کند.

نمای آجری از نظر اقتصادی نسبت به دیگر مصالح سنتی برای نما از صرفه اقتصادی برخوردار است. این نکته را هم باید در نظر داشت که تصاویری را بکار گیرید که بر خلق و خو و در روحیه کودکان دلبندتان تاثیرگذار باشد. طی عملیات آهن کشی نمای ساختمان، مهندس معمار یک طراحی را برای نمای ساختمان در نظر می گیرد که با توجه با پیشرفت تکنولوژی در حوزه ساختمان سازی طرح های متنوعی و متریال های مختلفی را می توان برای اجرای زیرسازی نما استفاده کرد.

از رنگ های پرطرفدار در این سبک می توان به رنگ های سفید، کرم، قهوه ای و زیتونی اشاره کرد. در واقع یکی از تخصص های اذران دکور فروش پارکت لمینت ضد آب است و هم تیم نصب و هم تیم اجرای قوی برای این کار داریم. برای مثال ممکن است شما مبلهای راحتی را ترجیح بدهید که پاف (زیرپایی) دارند، ممکن است مبلمان تختخوابشو را مناسبتر بدانید، به این دلیل که هم فضای راحتی را به وجود میآورند و هم به سازماندهی بهتر فضای خانه کمک میکنند، همچنین ممکن است از میان مبلهای استیل، زرقوبرق و چشمنوازی را بر هر چیز دیگری ترجیح بدهید و یا کیفیت فوم و جنس پارچه بهکاررفته در آن، برایتان در اولویت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید