انواع نمای ساختمان (قسمت اول) – مهرداد سیویل بلاگ انواع طرح نماهای ساختمان

بر خلاف سایر نماها که از سنگ طبیعی تولید می شود بایرامیکس ملاتی از سنگ های گرانیتی و رزین های طبیعی و مصنوعی است. در واقع باید بگوییم ، که این سبک یک گرایش نوین به سبک کلاسیک . لمینتهای کلاسیک جدیدترین نوع پارکت لمینتهای موجود در بازار هستند که ظاهری بسیار شیک و مدرن به دکوراسیون داخل ساختمانتان خواهند داد. انواع پارکت در ضخامت های مختلفی ساخته می شوند که بین 6 تا 15 میلی متر متغیر می باشد. مطالعه این بخش و مشاهده انواع نماهای نورپردازی شده به شما کمک میکند که برآورد خوبی نسبت هزینه نورپردازی ساختمان مد نظر خود داشته باشید.

برای طراحی داخلی و دکوراسیون منزل خود به سبک کلونیال، دو راه وجود دارد. هر چقدر لایهها ی لمینت ضخیمتر و باکیفیتتر باشند مقاومت بیشتری در برابر سرما، گرما، صوت و رطوبت از خود نشان میدهند. ضمن اینکه اجرای یک زیرسازی خوب و بی نقص، نمای ساختمان را از رطوبت و زلزله در امان نگاه می دارد. اما آیا راهکاری برای ضوابط جدید وجود دارد؟ چوب درخت گیلاس برای دکوراسیون داخلی در سبک شیکر بهترین انتخاب است. طراحی دکوراسیون داخلی جنوب غربی بهطورکلی بارنگهای خاکستری، بافتهای خشن و اشیای دستساز، پارچههای رنگارنگ بافتهشده و متریال های گرم مشخص میشود. سبک جنوب غربی یکشکل تزریق سنتی شامل رنگهای جنگل، جزئیات فلزی و تزئینات خاص میباشد.

مبلمان نقش سازندهای را در سبک دکوراسیون کلاسیک ایفا میکند. درواقع سبک کلاسیک جدید تلفیقی بین دکوراسیون داخلی قدیم و جدید است. اصالت لایههای تاریخی و باارزش در هر جز سبک کلاسیک دیده میشود و امروزه یکی از سبک های دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی پرطرفدار و محبوب به شمار میرود. سبک دکوراسیون کلاسیک جدید، سبکی از دکوراسیون داخلی است که جزئیات کلاسیک با رویکردی نوین در آن یافت میشود. در سبک کلاسیک تنوع زیادی از مبلمان وجود ندارد، اما همه آنها پایدار و ساده هستند.

افسانههای طراحی دکوراسیون داخلی مانند ویلیام موریس در بریتانیا و گوستاو سوتیلی در آمریکا، جنبش هنر و صنایعدستی را شکل دادند، همچنین اصول سبک هنری و صنایعدستی بهشدت تحت تأثیر آثار فرانک لوید رایت و معماری ارگانیک وی است. در دکور خانه، عناصر هنر و صنایعدستی، از مواد ساده و ارگانیک به کار میرود. همچنین مبلمان چوبی و سبک به سبک روستایی، پرده سنتی، صندلیهای چوبی و پارچههای ساده مانند کتانی، پشمی و پنبهدوزی در انواع اتاقها به کار میروند. در سبک کلونیال استفاده از لوازم چوبی و دستساز، رنگهای گرم و صمیمی و ایجاد فضایی ساده و باز بسیار حائز اهمیت است.

دیدگاهتان را بنویسید