انواع متریال نمای ساختمان – آشنایی با ضروری ترین و بهترین انواع متریال

یکی از پرطرفدارترین وسایل دکوری مناسب خانه، تابلو و دیوارکوبها هستند. دکورشاپ به عنوان فروشگاه اینترنتی تخصصی در زمینه معرفی انواع تزئینات و دکوری فعالیت خود را با هدف عرضه مستقیم آغاز نموده است. اگر برای شروع کار طراحی داخلی به اندازه ی کافی بودجه دارید، کل دکوراسیون خود را به یک مرتبه زیر و رو کنید. اگر مبل روکش شده ای دارید که دوستش دارید اما پارچه ی آن را نمی پسندید، فقط رومبلی را عوض کنید. اما اگر بودجه ی کافی ندارید، آن را در فازهای مختلف انجام دهید.

بهتر است اول یک اتاق را تمام کنید و بعد بروید سراغ یک اتاق دیگر تا اینکه از هر اتاق فقط یک گوشه را تغییر دهید. علاوه بر تمام مزایای چوب ترموود می توان به قیمت بسیار بالای آن اشاره کرد. چون این فضا در منزل پرکاربدترین است و اعضای خانواده وقت زیادی را در آن می گذرانند. روشهای زیادی وجود دارند که بتوانید خانه خود را دلپذیر تر و رویاییتر کنید. پیشنهاد می کنم پروژه تغییر دکوراسیون خود را از نشیمن شروع کنید. در قانون نمای ساختمان درباره ی آپارتمان ها و مجتمع های چند واحدی بعضی بخش ها مثل نمای ساختمان، تغییر در درب و پنجره بیرونی ساختمان، تغییر در پارکینگ، نصب تابلو، رنگ آمیزی و دیگر خدمات نمای بیرونی ساختمان مثل انجام عملیات پیچ و رولپلاک سنگ نما، نماشویی و..

وظیفه ترکیب وچیدمان وسایل خانه مثل مبل ها، لوسترها، تابلوها، فرش ها، کاغذ دیواری، نوع رنگ آمیزی بر دوش طراح دکوراسیون بوده و طراحی و اجرای فرم داخلی ساختمان نیز به دوش طراح داخلی است . هر چه نمای یک ساختمان ساده و در عین حال دارای طراحی ظریف باشد، بیشتر مورد استقبال قرار خواهد گرفت.

در ساخت نمای ساختمان مصالح مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد برای مثال سنگ، فلز، آجر، ترموود، سنگ آنتیک و غیره. بهتر است اجزای دکوراسیون داخلی را دسته بندی کنید – مثلا سبک مبلمان، ترکیب رنگی، طرح ها و الگوها، مصالح و تعداد مبلمان لازم برای هر اتاق. از آنجا که اساتید دکوراسیون داخلی و شرکت های معماری داخلی، عمری صرف تربیت نگاه زیبایی شناختی و تقویت خلاقیت خود کرده اند لذا طبعا در مورد طراحی سایت دکوراسیون داخلی خود نظرات خاص هنری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید