انواع سنگ نمای ساختمان چیست و هرکدام چه ویژگیهایی دارند؟

در سبک مدرن از مصالح و متریالی همچون آجر، سنگ، شیشه و … به عنوان مثال در قوانین شهرسازی اصفهان، 70درصد نما ساختمان به آجر و 30درصد بقیه به شیشه اختصاص داده می شود. قوانین طراحی نما ارتفاع پنجره ها، مصالح استفاده شده، میزان برامدگی و… ۵. از مصالح متنوع استفاده می شود. فروشگاه آنلاین 3 خط با گستره ای از کالاهای جدید و متنوع در حوزه دکوراسیون داخلی ساختمان سعی بر این دارد جهت ارائه بهترین محصولات و خدمات از طریق فروشگاه اینترنتی ، نرم افزار موبایل ، کانال تلگرام ، کانال اینستاگرام ، و شبکه آپارات در دسترس عموم مردم ایران باشد .فروشگاه اینترنتی 3خط با در نظر گرفتن بهترین و ارزان ترین قیمت و ارسال سریع محصولات به تمام نقاط کشور فرایندی سهل برای متقاضیانی که قصد خرید محصولات “کاغذ دیواری” ، “پوستر دیواری” ، “پارکت لمینت ،”PVC” ، “کفپوش” را دارند فراهم می سازد.”فروشگاه اینترنی دکوراسیون داخلی” 3خط در راستای نیل به اهداف حرفه ای خود ، ” کیفیت و قیمت مناسب ، ارسال سریع و بسته بندی مناسب به کلیه استان های کشور ، در دسترس بودن و مشتری مداری را به عنوان خط مشی خود قرار داده است.

نمای رومی ساختمان که به نمای کلاسیک هم شناخته می شود به دلیل داشتن المان های زیبایی متعدد همچون معماری پیچیده و مصالح ساختمانی گران قیمت (سنگ مرمر، گرانیت و ترواورتن) افراد زیادی را به خود جذب می کند. پس برای کم کردن هزینه ها از مصالح بی کیفیت استفاده نکنید.

مصالح با کیفیت و پایدار استفاده از مصالح مرغوب در دوام ساختمان بسیار موثر است. نمای سه بعدی: نمای اکسپندد متال از همان ابتدا کیفیت سه بعدی بودن نما را تامین می نماید و تنوع بالایی از منظر را به نمای ساختمان می بخشد. نورپردازی مناسب در شب نمای ساختمان در شب تنها با استفاده از نورپردازی قابل مشاهده است، پس نورپردازی برای بنا ضروری و مهم است مخصوصا برای ساختمان های تجاری و خدماتی.

ضخامت مناسب تضمین کننده مقاومت کاغذ دیواری در برابر ضربه های کم قدرت و خراش های احتمالی در هنگام عبور و مرور است. انقلابی که صنعت مربوط به طراحی و تولید کاغذ دیواری پوستری در طراحی داخلی ایجاد نمود از طراحی و عرضه انواع پوستر دیواری سه بعدی آغاز گردید. ۳. با فضاسازی سعی در ایجاد عمق و بعد می شود. این برنامه در اصل شامل ایدههای مختلف در موضوعات طراحی گوناگون است. زیرا پروفیل زیرسازی نما برای مصالح مختلف (از قبیل چوب، سیمان و کامپوزیت) با یکدیگر تفاوت دارند. آینه های طرح دار به صورت انواع مختلف طراحی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید