انتخاب بهترین سنگ نمای ساختمان

این سبک زندگی مجلل فرانسوی ها و انگلیسی ها را القا می کند که کلیه لوازم دکوری خانه خود را با حساسیت و هزینه بالا برمی گزیدند. اشیای دکوری و وسایل منزل ازجمله مبلمان باشکوه تا حد امکان از چوبهای تیره، رنگ های عمیق و تیره مانند زرشکی، آبی نفتی یا طلایی سیر هستند. همچون منازل دانمارکی ها یا کمپانی بزرگ سوئدی مثل ایکیا. در هرجایی از این خانه ها که با سبک کولی وار طراحی شده اند، در هر قسمتی از این سبک احتمال دارد از رنگهای تند و سرد مانند بنفش کبود، سبزآبی سیر و آبی نفتی با هم استفاده شوند.

این نوع کاغذ دیواری ها در طرح های متفاوتی میباشند که میتوانند نمای خانه را زیباتر کنند . آنها با القای حس خوب چوب، آرامش و گرمی محیط را بیشتر میکنند به همین خاطر اغلب افراد ترجیح میدهند به جای استفاده از سرامیکهای سرد، از پارکت استفاده کنند. در این مدل طراحی غالبا از رنگ های گرم ملایم مانند طیف هایی از نارنجی، زرد و طلایی استفاده می شود. کاغذ دیواری داماسک در دکوراسیون های داخلی منزل و سبک کلاسیک استفاده می شود. در زیر یک نمونه عکس از طرح کلاسیک در اتاق پذیرایی را مشاهده می کنید.

شما در وب سایت دکورشاپ با مشاوره و راهنمایی و مطالعه نظر سایر خریداران بهترین نحوه انتخاب را با توجه به بودجه و چیدمان منزل به کامل ترین شکل ممکن خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت طراحی نمای ساختمان و اجرای آن، بخش بعد را مطالعه کنید. چون از قبل توسط معمار و سازنده بخش بندی شده اند . شما می توانید مقاله “انواع کاغذدیواری ها از لحاظ جنس و کیفیت” را در بخش مقالات سایت دکورلند مشاهده نمایید. مجسمه برنزی را میتوان در محل­های مختلف منزل قرار داد.

اما برای کاهش هزینههای ساخت میتوان به جای سنگ از سیمان استفاده کرد. سنگ های گرد و آجر از متریال اصلی دیوارهای داخلی اتاق نشیمن به شمار می آیند و از ظروف چینی یا عناصر پارچه ای گران بها و دست دوز هم در برخی اشیا استفاده میشود. برای نمونه در این سبک احتمال دارد، شاهد استفاده از آجر و یا چوب در طراحی دکوراسیون باشیم. برای نمونه در این سبک از اجزای ساده شیشه و استیل استفاده می شود و در کنار آن ها مبلمان مخمل با رنگ های خنثی نیز قرار داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید