البوم کاغذ دیواری تام کت TOM CAT

وقتی از اتاق خواب به حمام می روید، باید وارد مکانی کاملا ساکت و مطلوب شوید. پس تا انتها با ما همراه باشید تا با اصول طراحی و دیزاین دکور خانه خود به خوبی آشنا شوید. طراحی ورودی خانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ چرا که طراحی این قسمت بیانگر حس و حال فضای کلی موجود در خانه بوده و در ورود، تاثیر بسزایی بر میهمانان خواهد گذاشت.

اغلب افرادی به زیبایی ساختمان های خود اهمیت میدهند، از خدمات مجری دکوراسیون داخلی متخصصن و طراحان برتر در سطح کشور استفاده میکنند، ما نیز به عنوان یک تیم مهندس مشاور به شما پیشنهاد میکنم به دنبال پیدا کردنِ بهترین مجری دکوراسیون داخلی برای کار خود باشید. در گذشته دکوراسیون ها بیشتر مربوط به معماری ساختمان ها بود و سازندگان هنر خود را بر روی ساخت دیوار و سقف منازل به کار می بردند. ساختمانی که بدون اجرای دکوراسیون مورد استفاده قرار گیرد، کارایی لازم را نخواهد داشت.

متاسفانه، اتاق خواب مکانی است که اغلب صاحب خانه ها دکوراسیون آن را نادیده می گیرد، زیرا بر این باورند که میهمانان آن را نمی بینند. اساساً، اتاق خواب مکانی است که نباید در مورد آن خسیسانه رفتار کرد. این کار باعث می شود نور بازتاب شده و ورودی خانه بزرگ تر از آن چه که هست به چشم آید. پس باید در انتخاب آنها دقت زیادی داشته باشید تا با هماهنگی سبک و همخوانی روکش و طرح مبل با رنگ دیوارها و سایر وسایل هماهنگی بیشتری در خانه ایجاد کنید.

این تنوع دست تان را برای طراحی خاص و ویژه منزل به طوری که هم از نظر رنگ و هم از نظر طرح با دکوراسیون منزل تان هماهنگ باشد، باز می گذارد. علاوه بر این کفپوش های طرح پارکت که در کابری های مسکونی و اداری اجرا می شوند، کفپوش های دیگری از این نوع هم هستند که کاربری ورزشی دارند و قیمت آنها بسته به نوع و ضخامت، از 130 هزار تومان شروع و تا رنج قیمت 900 هزار تومان ادامه دارد که یکی از بادوام ترین و با کیفیت ترین آنها کفپوش طرح پارکت استارت است.

دیدگاهتان را بنویسید