اصول اجرای نمای سنگ ساختمان (خشک و تر) – خدمت از ما

خودمانیم بهتر است برای خرید لوازم دکوری سراغ وسایل چینی نروید و کمی اصیل پسندانه رفتار کنید. همه ما عاشق فرهنگ اصیلمان هستیم و خوشحالیم که سنت هایمان با ساخت دکوری های متفاوت رواج پیدا کرده است. اهمیت وجود مهندس نما در تیم طراحی و ساخت در چیست؟ مهندسی نما یک کار به تمام معنا صنعتی است که به حیطه ی ساخت و تولید کاملا مرتبط میشود و باید مهندسین نما این پیشینه را در حیطه ی صنعت و زیبایی بیش از سایر مهندسین داشته باشند.

زیرا که آنچه از ساختمان در وهله ی اول دیده میشود نمای ساختمان است بنا بر این از نظر زیبایی با مهندسین معمار تقریبا میتواند برابری کند یا حتی چیزی بیش از آنها به همراه داشته باشد. از این رو در این قسمت به چند نکته موثر در انتخاب سنگ نمای ساختمان در قالب موارد زیر اشاره خواهیم داشت. نماها شامل موارد زیر میباشد. بجز نماهای آماده شده صدها عکس جزئیات نما نیز در این مجموعه گردآوری شده است که شامل موارد زیر می باشد. بجز عکس نماهای اجرا شده در این مجموعه تعدادی سه بعدی حرفه ای از طرح نماهای قابل اجرا در ایران نیز جمع آوری شده است .

در این مجموعه بهترین عکس های نمای ساختمانی شهرهای تهران ، اصفهان ، مشهد ، تبریز ، شیراز و اکثر شهرهای بزرگ ایران وجود دارد که همگی کار طراحان و معماران بزرگ و بنام ایرانی می باشد. این امر قلمرو عمومی را تقویت می کند و به ادغام یک ساختمان جدید در یک محیط ساخته شده موجود کمک می کند.

باید از طراحی آنها مراقبت و توجه شود تا اطمینان حاصل شود که ساختمان در معرض دید جدی از نزدیکی و دور قرار دارد. و با توجه به نوع جنس کاغذ دیواری انتخابی شما قابل شستشو و یا تمیز کردن میباشند.(دستگاه کاغذ دیواری پوستری بانی فقط صرفاً برای تولید پوستر میباشد.) سپس پرت لتهای کاغذ دیواری با توجه به احتساب اورلب برش داده میشوند و همراه با نقشه و راهنمای نصب بستهبندی و از طریق باربری، اتوبوس و تیپاکس (به انتخاب شما) برای شهرستان ها و برای شهر تهران و کرج نیز از طریق پیک، آژانس یا اسنپ ارسال می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید