استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی در دکوراسیون داخلی – ایرنا

مشکلاتی را برای شما به وجود آورد. در نمای رومی اغلب از قوسها و ستونهای تزئینی استفاده میشود که به لحاظ زیبایی یکی از زیباترین انواع نمای ساختمان به حساب میآید چرا که نمای با شکوه و با عظمتی را به ساختمان شما میدهد. معایب نمای سرامیک آن است که از این نوع نما در مکانهای شلوغ نمیتوان استفاده کرد چرا که به شدت نور در مقایسه انواع نمای ساختمان را بازتاب میدهد. کف ساختمان یکی از اجزای مهم ساختمان است که تاثیر زیادی در دکوراسیون داخلی دارد.

از مهمترین معایبی که نمای آجری دارد سیستم اتصال قدیمی به ساختمان است که همین موضوع هم موجب شده تا وزن بسیار زیادی را به ساختمان وارد کرده و در زمان حوادثی مانند زلزله خطرات زیادی را به همراه داشته باشد که خوشبختانه با روشهای نصب و اجرای جدیدی که این روزها برای نمای آجری در نظر گرفته شده این مشکل تا حد زیادی برطرف شده و بازدهی ساختمانها بیشتر میشود.

هنرمندان و طراحان دکوراسیون با صنعتی شدن زمانه همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند با این تفاوت که تغییراتی در سبک های خود ایجاد نموده اند و صنعت را نیز با معماری ترکیب کرده اند که به این سبک، سبک صنعتی می گویند. من بسیاری از طرفداران گل و گیاه را دیدهام که گل های زیبا و ظریف شان را قاب کرده و به جای آن که گلدان ها را روی زمین بگذارند و از بالا به آن ها نگاه کنند، گلدان ها را بر دیوار نصب می کنند و همیشه نگاهشان بر آن هاست!

قبل از سفارش یا خرید پوستر ، دیواری را که جهت نصب انتخاب کردهاید به دقت اندازیگیری کرده و سپس سفارش خود را ثبت کنید زیرا کوچک یا بزرگ بودن طرح برای دیوار ظاهر خوبی به آن محیط نخواهد داد. تیم طراحی در این چالش باید به گونه ­ای دست به طراحی می ­زدند که چینش عناصر و متریال های ساختمان در کنار یکدیگر به هارمونی و تعادل نما کمک کرده تا هدف نهایی تیم طراحی و کارفرما برآورده ­شود. در سبک مینیمال بیشتر از رنگ سفید و رنگ های روشن استفاده می شود، و این سبک بیشتر برای فضاهایی با متراژ کوچک کاربرد دارد.

دیدگاهتان را بنویسید