اجرا دکوراسیون داخلی – طراحی داخلی – معماری داخلی – دکوراسیون داخلی -مهراز طراحان

اما در این بین دو مشکل اساسی وجود دارد. در اتاق خواب مستر به دلیل فضای محدود، عملکردهای متفاوت و مبلمان متنوعی که داره، هماهنگی و تعادل برقرار کردن بین این عناصر خیلی ضروری هست. حتی نورپردازی سقف به شکل ستاره و تداعی آسمان، برای سنی که تاریکی یک ترس به شمار میاد، ایده خوبی هست. همچنین مراحل ساب زدن پارکت ها هم به شکل تخصصی برای زیبا شدن کار توسط نصاب انجام خواهد شد. همونطور که گفته شد نوجوانها علاقه زیادی دارن که تمامی وسایلشون رو اطراف خودشون نگه دارن و معمولا اتاق اونها پر هست از لوازم خرد و ریز، برای حفظ نظم فضایی، بهتره وسایل رو دستهبندی شده در اتاق نگهدارین؛ براساس کاربرد، تم رنگی، جنس و …

معمولا بچهها در دوران نوجوانی زمان زیادی رو در اتاقشون میگذرونن؛ خواب، درس، تفریح یا دورهمی دوستانه و علاقه زیادی هم دارن که استقلال داشته باشن و تمامی وسایلشون در حیطه اختصاصی خودشون باشه. معماری داخلی در واقع طراحی یک فضا است که با استفاده از مرزهای ساختمان ایجاد شده و حتی طراحی اولین نقشه برای استفاده در طراحی یا تغییر دادن یک طرح یا تجدید نظر در طرح بر عهده معماری داخلی است. همیشه انتخاب کردن یک سبک واحد در این مواقع کمک بزرگی محسوب میشه، پالت رنگی مشخص و طرحهای مرتبط با هم به ایجاد هماهنگی کمک میکنن.

همه اینها برای شرایط استاندارد تعریف میشن اما گاها در وضعیتی قرار میگیریم که تنها جادو میتونه به محیط ما سامان ببخشه. توجه به تناسب با شرایط محیط زیست هم از جمله نکاتی می باشد که پیشنهاد می شود در نظر داشته باشید. هرچند که اجرای دکوراسیون شابی شیک در عصر مدرن دکوراسیون مقرون به صرفه ای به نظر نمی آید. در قسمتهای قبلی به این موضوع اشاره کردیم که بهتره تمامی فضاهای خانه از سبک واحدی پیروی کنن اما وقتی یک جوان یا نوجوان در خانواده دارین، انجام چنین کاری کمی سخت به نظر میرسه، چون اونها میخوان اتاق خواب مخصوص خودشون رو داشته باشن و اگر از لحاظ روانشناسی به قضیه نگاه بکنیم، باید بهشون حق داد و سختگیری نکرد.

قدم بعدی تعیین کل هزینهای است که برای طراحی دکوراسیون منزل در نظر گرفتهاید و تعیین حدود مبلغ برای هر یک از وسایل موردنظر است. امیدواریم این مطلب برای انتخاب پوستر دیواری سه بعدی مناسب به شما کمک کرده باشد. افراد گیک رفتار عجیبی داشته و از مردم بدور هستند، به همین خاطر لوازمی هم که استفاده میکنند، با مدلهای مرسوم و عادی که در بازار به وفور موجود است، تفاوت دارد. استفاده از طرحهای کودکانه بر روی دیوار یا زمین (فرش) به رشد ذهنی کودک کمک میکنه. تاثیر نور در رشد موضوع مهمی در بحث تربیت کودک هست، پس به وجود نور طبیعی حدالامکان یا نورپردازی مصنوعی صحیح توجه کافی داشته باشین.

دیدگاهتان را بنویسید