آینه های گرد بهترین انتخاب است

از باکس و شلف های فلزی برای قرار دادن لوازم دکوری، کتاب، قاب عکس و گلدان و … استفاده از تاب های دست ساز در دکوراسیون داخلی منزل : یکی از سرگرم کننده ترین و هیجان انگیزترین ایده های دکوری، ساخت تاب های دست ساز است که نه سن و سال دارد و نه کوچک و بزرگ. 3- آینه کاری دیوارهای پذیرایی ایده ای که بسیار مُد شده است : شاید برای زیبایی دکور پذیرایی خانه خود به فکر تهیه یک لوستر زیبا و گران قیمت و شاید خرید یک وسیله دکوری با ارزش باشید، اما توصیه ما به شما برای منقلب کردن فضای پذیرایی خود استفاده از آینه کاری یکی از دیوارهای بزرگ آن است.

در ادامه چند ایده جالب و خلاقانه از آینه های چند تکه را مشاهده می کنید. اما اگر به دنبال داشتن کاغذ دیواریهای منحصر به فرد هستید، کاغذ دیواری اختصاصی خود را با هر طرح و ابعادی که مد نظر دارید، را برای سفارش دهید. کتاب دکوراسیون داخلی فضای مسکونی 3: آشپزخانه، سرویس بهداشتی (Interior decoration of residential space 3) به شما میآموزد که برای طرحریزی دیزاین یک فضای داخلی و یا بازسازی ساختمانهای قدیمی، به دانشی عملی از فنون معماری و درک علم روانشناسی از محیط و هنرهای تزئینی نیاز است، اما بر کسی پوشیده نیست که هر فردی میتواند در دکوراسیون داخلی منزل خود بنا بر سیلقهی شخصی و گرفتن مشاوره یا مطالعات و دنبال کردن مدلهای متنوع دکوراسیون داخلی، نقش داشته باشد.

اما دکوراسیون شامل اثاثیه و یا تزیین فضاها با متدهای به روز دنیا است. 4- آینه های تکه ای دکوراتیو : اگر از پس هزینه های آینه کاری کامل یک دیوار پذیرایی برنمی آیید، بهترین گزینه جایگزین، استفاده از آیینه های چند تکه دکوراتیو برای تزیین دیوارهای پذیرایی است. علاوه بر این آن قسمت از فضای خانه تان که بسیار ساده و خالی است را می توانید با آینه دکوراتیو پر کنید. رنگی شده: رنگ کردن پارکت میتواند جلوهای متفاوت را به کفپوش ببخشد.

مهم ترین و کلی ترین نکته در مورد اکسسوری ها انتخاب فرم متناسب، ابعاد و رنگ و جنس مناسب، سبک هماهنگ و محل درست قرارگیری آن است که بتواند بیشترین هماهنگی و تعادل را حفظ کند. امروزه دکوراسیون داخلی نقش مهمی در منازل ایفا می کند به طوری که خیلی از افراد به صورت فصلی یا سالیانه با توجه به میزان بودجه خود دکوراسیون منزل خود را تغییر می دهند. امروزه انتخاب نمای ضد حریق و استفاده از متریال های ضد حریق در ساختمان سازی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و حتی به یکی از مهمترین موارد تبدیل شده است .

دیدگاهتان را بنویسید