آرمن طرح و نما مجری انواع نمای خشک

به کار بردن انواع ستون از متریال های مختلف و همینطور استفاده از سنگ و چوب در این نوع طراحی نما به ساختمان زیبایی دو چندان می دهد. با ایجاد موج و طرحهای تلفیقی های بر روی نما می توان بر زیبایی هر چه بیشتر آن افزود. آن دسته از خانواده هایی که تصمیم میگیرند در دکوراسیون منزل خود از سبک روستیک استفاده کنند ممکن است آن را با سبک روستایی هم بشناسند. به علت بلند مرتبه بودن این گونه از ساختمان ها باید در طراحی نما آنها ایده هایی بکر و تازه داشت تا در طولانی مدت چشم را خسته نکند.

بهتر است یک ساختمان علاوه بر منحصر به فرد بودن با همسایگی هایش نیز باید هماهنگی داشته باشد و خطوط و متریال هایی از نماهای آن منطقه در طراحی نما دیده شود. نمای سرامیکی جزء نماهای خشک محسوب می شود و می توان از آن برای نمای ساختمان مسکونی، اداری و یا تجاری بهره برد. HDF به کار رفته در آن هم محصولی وارداتی از کشور ترکیه است و کیفیت این ماده بالاست. بنابراین از انواع کاغذ دیواری هم می توان در منازل مسکونی و هم مکان های تجاری و محل کسب و کار های ویژه کودکان استفاده نمود. به علت وجود ویلاها در مکان هایی با شرایط اقلیمی متفاوت باید به طراحی نمای ساختمان در این مناطق دیدی ویژه داشت.

نمای مدرن بر اساس آخرین پیشرفت ها که با متریال های به روز و متنوعی انجام می گیرد جای خود را در طراحی نما باز کرده است. طبیعی است که شما انتظار داشته باشید یک طرح و نقش زیبا و جذاب بر روی دیوار فضای شما ایجاد شود. خواندن راهنمای خرید کاغذ دیواری و پرده هم به شما توصیه میشود. استفاده از پوسترهای دیواری شاید چندسالی است که رونق بیشتری یافته است و در بسیاری از اماکن مسکونی و اداری این روزها به طرق مختلف از پوستر دیواری استفاده می شود.

پوستر دیواری کودکان می تواند زیبایی را به اتاق کودک و بچه شما هدیه دهد و متناسب با روحیه و نیز جنسیت بچه و کودک شما باشد. پوستر دیواری ها معمولا برگرفته از طرح هایی مختلف در بازار موجود هستند. بدین جهت برای کاغذ دیواری اتاق خواب می توانیم از کاغذهای ساده یا گل دار استفاده کنیم. با تغییر ابعاد درها و پنجره ها و ترکیب متریال های مختلف و استفاده از المان های افقی و عمودی می توان نمای پویایی ایجاد کرد. شما می توانید با انتخاب مصالح مناسب و درنظر گرفتن جزییات فنی و ترکیب بندی به نمای مناسبی دست یابید.

دیدگاهتان را بنویسید