آجر در دکوراسیون داخلی – عمران مدرن

فرق عمده ای را می توانیم بین کاغذ دیواری و پوستر دیواری در نظر بگیریم اما مباحث فنی است که از حوصله بحث در این مقاله خارج است و همچنین نیازی نیست که در مورد مباحثی همچون نحوه کاغذ گذاری در دستگاه و نیز ترکیب رنگها مختلف توسط کارگران در پای دستگاه صحبت کنیم به جهت اینکه اساسا نیازی به نوشتن نیست اما اگر به مطالب فنی علاقه مند بودید و نحوه چاپ آنرا خواستید متوجه بشوید در طول شبانه روز به صورت 24 ساعته میتوانید با بخش شبکه فروش اذران دکور در ارتباط باشید تا بالاترین میزان مشاوره رایگان را در اختیار شما قرار دهد، تنها سایت که با داشتن نماد ثبت ملی در صنعت دکوراسیون داخلی در حال فعالیت است؛ عمده فرق کاغذ و پوستر به میزان رولی یا غیر رولی بودن است و همچنین طرحهایی که توسط ما قادر به چاپ است.

ما در بخشهای مختلف اذران دکور گوش به فرمان شما مشتریان هستیم اگر که مایل هم هستید هر عکس دیگری را که خودتان خلق کرده اید و در نرم افزارهای طراحی توسط خودتان هم طراحی شده است فقط کافی است که فایل با کیفیت را در اختیار ما قرار دهید تا بهترین نوع پوستر دیواری در داخل ایران را تحویل شما دهیم. با توجه به اینکه اتاق خواب خصوصیترین محل در یک خانه است، تصمیم نهایی را شما میگیرید که کدام دیوار برای نصب پوستر دیواری مناسبتر است.

برای نصب بایستی موضع زیرسازی لازم را طی کند. در مورد پوستر دیواری های سه بعدی آنچه بایستی بدانید، آن است که تصویر در اثر بکار بردن حاشیه های روشن و تاریک به صورت سه بعدی در برابر مخاطبان نمایان می شود. این تغییر شکل در طول زمان به دلیل عوض شدن رنگ، گرد و غبار گرفتن و ورقه شدن اتفاق می افتد . به همین دلیل استخدام طراح باتجربه در این زمینه ضروری است. پوستر های ۳ بعدی معمولا یک تصویر بزرگ را نمایش می دهند که می تواند یک دیوار را به صورت کاملا بپوشاند اما به دلیل سهولت در نصب، آنها را مانند کاغذ دیواری برش می زنند و سپس نصب را انجام می دهند.

بر خلاف رنگ و نقاشی ساختمان نصب پوستر دیواری بسیار سریع و بدون کثیف کاری میباشد. پوستر دیواری را به نحوی روی دیوار می چسباند و باید نصاب چندین بار از زاویه های مختلف در حین نصب پوستر را مشاهده کند که احیانا حبابی روی پوستر نباشد و چندین بار از عقب پوستر را نگاه کند که روی دیوار طراز قرار گرفته است یا خیر، همچنین عوامل مختلفی همچون داشتن چسب درجه یک المانی و نیز نحوه کاردک کشیدن روی پوستر هم حائز اهمیت است، به نحوی که چسب از کناره ها به روی پوستر هجوم نیاورد که باعث خراب شد کار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید